newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach prosto na Twoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera
kategoria
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dla seniorów
Wycieczki piesze
Wycieczki rowerowe
Rajdy
Biegi
Rozgrywki
Eventy
Inne

Relacje z wydarzeń

RSS

Archiwum: listopad 2016


Sukces chrzanowskich szachistów
2016-11-03

Zakończenie Mistrzostw Małopolski do 7 i 6 lat w Przebieczanach przyniosły nam mnóstwo satysfakcji. Nasz udział odbił się echem nie tylko pod względem liczby uczestników grupy chess in chrzanow ale również licznie odniesionych sukcesów zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Wszystkim uczestnikom,  ich rodzicom, trenerom –  serdecznie  gratulujemy i dziękujemy. Zachęcamy do dalszej pracy i ,,szachowej aktywności”.


VIII Mini Igrzyska
2016-11-21
W ZS 1 Chrzanów we współpracy z UKS przy SP 8 Chrzanów i PFRON zorganizowano już VIII Mini Igrzyska Dyscyplin Paraolimpijskich Chrzanów-Rio de Janerio 2016. W imprezach brało udział ponad 100 dzieci. Najmłodsi na wzór odbytych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Rio de Janerio przeżywali sportowe przygody bawiąc się i zapoznając z elementami dyscyplin paraolimpijskich: LA, goalball, siatkówka siedząc, pływanie i szachy.

Małopolskie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w szachach drużynowych
2016-11-21
W zawodach wystartowało 60 uczniów. Drużyny były reprezentowane zgodnie z regulaminem SZS przez trzech uczniów i co najmniej jedną uczennicę. W kategorii Gimnazjów zwyciężyli gospodarze PG 4 Chrzanów przed PG 3 Chrzanów i rezerwami gospodarzy.Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 8 w szachach
2016-11-21
Uczniowie ZS 1 Chrzanów na rozgrywanych w Krakowie  Drużynowych Mistrzostwach Małopolski do lat 8 w szachach zajęli trzecie miejsce.


Archiwum

2018: styczeń
2017: luty, kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, grudzień
2016: wrzesień, październik, listopad